К2 Експрес Плус 1Л - Шампон со восок


Цена:
194 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Исклучително ефикасен концентриран шампон кој отстранува нечистотија, остатоци од инсекти и флеки од катран.

Имајќи во предвид дека во себе содржи природен восок Карнуба од бразилско палмино дрво, шампонот и дава на бојата исклучителен сјај.

Може да се користи за сите типови на боја

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи