К2 АКРА 700МЛ


Цена:
249 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

К2 АКРА е ефикасно средство за чистење на мотори и тешко измрсени делови. Содржи унникатна формула составена од наночестички која ефикасно отстранува масни наслаги, суви смеси и рѓа од сите делови на вашето возило.

Причини зошто К2 АКРА е изборот број 1 на милиони корисници низ целиот свет: 
  • Специјално дизајнираната формула не само што перфектно го чисти моторот на вашето возило и негови делови, исто така чисти и разни алати, индустриска опрема и разни површини.
  • Производот можете безбедно да го користите на пластика, гума, фарбани и хромирани делови. 
  • Не содржи никакви нафтени деривати.
  • Био-разградливост од 28 денови.
Видео со упатство за употреба:


Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи