Двоен USB Полнач За Кола Со Кабел


Цена:
575 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Двоен USB полнач за кола за сите микро USB со кабел.

2 USB порти со ултра брзо полнење!

Кабел: 120цм

Input: 12V-24V 

Output: 5V / 2.1A

Боја: Црна 

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи