Двоен Полнач За Кола - Во Повеќе Бои


Боја: Црн
Цена:
377 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Двоен полнач за кола во повеќе бои.

  • Модерен дизајн
  • Приклучи два уреди од еднаш
  • Бавно 1А или брзо 2.1А полнење
  • Погоден за автомобили 12V или Камиони 24V
  • 5 интересни бои

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи