Брз Двоен Полнач За Кола + Кабел За iPhone


Цена:
1,697 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

MyMe Apple верификуван Lightning кабел + Ултра Брз Двоен Полнач За Кола
  • 1.2м долг кабел за  Apple
  • Може да се користи во сите приклучоци за во кола
  • 2,1 Amps за брзо полнење.
  • Бела боја

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи