Арморол 2 во 1 ракавица за перење


Цена:
436 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Нашата ракавица од микрофибер има две површини за двојно поголема моќ на чистење. Меките влакна нежно ја креваат и чистат нечистотијата и влагата, додека мрежата што не гребе се справува со тешкото чистење и тврдоглавите дамки.
Познато е дека обичните влакна само ги туркаат честичките околу површината, додека нашите белезници од микрофибер ја заробуваат нечистотијата и нечистотијата за завршница без ленти. Лесно се чисти и одржува.
Една големина одговара на сите – со нелизгачка еластична манжетна.
Ги минимизира трагите од гребење и вртење со нежно подигање на нечистотијата и честичките.
Мрежата од микрофибер е идеална за отстранување на тврдоглава нечистотија, остатоци од бубачки и катран.
Мека, нежна и без влакна.
Безбеден за сите автомобилски завршетоци и каросерија.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи