Mariner Organic Мирисна Конзерва


Цена:
179 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Доколку сакате самите да си одлучите за интензитетот на мирисот, ние ви препорачуваме да го одберете најновиот производ од Mariner - Mariner Organic.

Компактен е и лесен за употреба - само завртете го отворот колку што мислите дека е доволно за посакуваниот интензитет, и уживајте во мирисот на вашата омилена арома.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи