K2 Missty Освежувач За Воздух


Арома: Ванила
Цена:
120 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Освежувач за воздух со распрскувач. Суптилниот состав на аромата го неутрализира и апсорбира непријатниот мирис. Достапен во повеќе ароми: Лимон, Ванила, Јагода, Фарен.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи