VP POWER 180ah


Цена:
10,999 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

  • Капацитет: 180ah
  • Стартна снага: 1100A
  • Поларитет: Леви+
  • Апликација: Премиум акумулатор за понови генерации. 
  • Димензии ДxШxВ (во mm):  514*218*188
  • Калциум технологија (Ca - Ca)
  • Стандардна стартна струја
  • Многу поволен однос на цена и квалитет
  • Вградена дршка
  • Гаранција 12 месеци

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи