VP POWER 143ah


Цена:
8,999 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

  • Капацитет: 143Ah
  • Стартна снага:1000A
  • Поларитет:  Леви+
  • Апликација: Премиум акумулатор за понови генерации. 
  • Димензии ДxШxВ (во mm):  514 x 218 x 188
  • Калциум технологија (Ca - Ca)
  • Стандардна стартна струја
  • Многу поволен однос на цена и квалитет
  • Вградена дршка
  • Гаранција 12 месеци

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи