VP POWER 135ah


Цена:
8,490 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

  • Капацитет: 135ah
  • Стартна снага: 900A
  • Поларитет: Леви+
  • Апликација: Премиум акумулатор за понови генерации. 
  • Димензии ДxШxВ (во mm): 513*189*223
  • Калциум технологија (Ca - Ca)
  • Стандардна стартна струја
  • Многу поволен однос на цена и квалитет
  • Вградена дршка
  • Гаранција 12 месеци

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи