VP Power 12V 110Ah D+ Iveco


Цена:
6,444 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

  • Капацитет: 110Ah
  • Стартна Снага: 800А(EN)
  • Поларитет: Десни +
  • Намена: За постари возила со помалце потрошувачи
  • Димензии ДхШхВ (во mm): 344x171x213/235 со стубчиња
  • Калциум технологија(Ca - Ca)
  • Стандардна стартна струја
  • Многу поволен однос на цена и квалитет
  • Интегрирана дршка
  • Гаранција: 20 месеци

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи