VP POWER 100ah


Цена:
6,588 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

  • Капацитет: 100ah
  • Стартна снага: 850A
  • Поларитет: Десни +
  • Апликација: Премиум акумулатор за понови генерации. 
  • Димензии ДxШxВ (во mm): 352 x 175 x 190
  • Калциум технологија (Ca - Ca)
  • Стандардна стартна струја
  • Многу поволен однос на цена и квалитет
  • Вградена дршка
  • Гаранција 25 месеци

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи