VP MAXIMUS 220ah


Цена:
15,448 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

  • Капацитет: 220Ah
  • Стартна снага: 1250A
  • Поларитет: Леви+
  • Апликација: Премиум акумулатор за понови генерации. 
  • Димензии ДxШxВ (во mm):  518x273x243 со стубчиња
  • Гаранција: 18 месеци
  • Калциум технологија (Ca - Ca)
  • Стандардна стартна струја
  • Многу поволен однос на цена и квалитет
  • Вградена дршка

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи