VP MAXIMUS 145Ah


Цена:
11,990 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

 

  • Капацитет: 145Ah
  • Стартна снага: 980A
  • Поларитет: Леви+
  • Апликација: Премиум акумулатор за понови генерации. 
  • Димензии ДxШxВ (во mm): 513x190x223 со стубчиња
  • Гаранција: 18 месеци
  • Калциум технологија (Ca - Ca)
  • Стандардна стартна струја
  • Многу поволен однос на цена и квалитет
  • Вградена дршка

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи