VP MAXIMUS 100Ah


Цена:
7,150 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

 

  • Капацитет: 100Ah
  • Стартна снага: 920A
  • Поларитет: Десни+
  • Апликација: Премиум акумулатор за понови генерации. 
  • Димензии ДxШxВ (во mm): 354x175x190
  • Гаранција: 30 месеци
  • Калциум технологија (Ca - Ca)
  • Стандардна стартна струја
  • Многу поволен однос на цена и квалитет
  • Вградена дршка

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи