AKOM 12v 190AH L+


Цена:
15,990 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

  • Капацитет: 190 Ah
  • Стартна снага: 1000 A(EN)
  • Поларитет: Леви +
  • Гаранција: 18 месеци
  • Димензии: ДxШxВ (во mm): 513х223х215

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи