AKOM 12v 140AH L+


Цена:
12,490 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

  • Капацитет: 140 Ah
  • Стартна снага: 920 A(EN)
  • Поларитет: Levi +
  • Гаранција: 25 meseci
  • Димензии: ДxШxВ (во mm):  513x189x215 со стуб

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи